-
چاپیار

طراحی کارت ویزیت خلاقانه

طراحی و چاپ کارت ویزیت اولین و مناسب ترین ابزار برای ارائه اطلاعات اولیه مانند مشخصات شخصی، سمت شغلی، معرفی برند، آدرس سایت، تلفن، آدرس ایمیل و یا شبکه های اجتماعی به مشتری، کارت ویزیت می باشد. 

کارت ویزیت خلاقانه و تاثیر گذار به عقیده کارشناسان علوم بازرگانی، دومین رکن اساسی هر تجارت و تخصص است. یک کارت ویزیت خلاقانه و زیبا  

با طراحی خاص به غیراز این که حس زیباشناسی مخاطب را تحریک می کند باعث می شود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسب و کارتان در ذهن وی حک شود.

 کارت ویزیت خلاقانه برای مربی لاغری

 

کارت ویزیت خلاقانه آدامس

 

 همه ما از اهمیت طراحی و چاپ کارت ویزیت برای مشاغل تجاری آگاه هستیم. این ابزار بی شک بخش لاینفک هویت بصری شما است و نقش مهمی در معرفی و ارائه اطلاعات حیاتی در مورد شمارا ایفا می کند.

انتخاب نوع کاغذ، رنگ، فونت، طرح و سایز به طور غیر مستقیم تاثیر قوی و مطلوب بر مخاطب شما می گذارد.کارت ویزیت خلاقانه، چه از لحاظ جنس کاغذ چاپ و چه از لحاظ طراحی می تواند موثرترین و بالاترین اثربخشی را به مخاطبان شما داشته باشد. کارت ویزیت خلاقانه در واقع یک بیلبورد جیبی است، چه برای شما که هرلحظه می توانید آنرا ارائه دهید و چه برای مشتریان و مخاطبان شما که هم خود از آن استفاده نمایند و هم به وسیله ی آن شما را به شخص دیگری معرفی نمایند.

کارت ویزیت خلاقانه با موضوع مراکز درمانی و پزشکی

 

کارت ویزیت خلاقانه با موضوع موسیقی

 

هرکس باید این نکته را به خاطر بسپارد که طراحی کارت ویزیت خلاقانه یعنی به تصویر کشیدن حس کار و به نوعی تجارت مشتری. طرح کارت ویزیت خلاقانه باید به گونه ای باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید و باید به عنوان آیتمی برای معرفی در نظر گرفته شود که برای برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. کارت ویزیت خلاقانه یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری است که انجام می دهید واگر نتوانست به مقاصد و اهداف شما در زمینه بالابردن میزان فروش محصول و معرفی و شناساندن شما جامه عمل بپوشاند، این ثابت می کند که طراحی کارت ویزیت شما و یا چاپ آن در سطح مناسبی برای تاثیر گذاری نبوده است.

 

کارت ویزیت خلاقانه بصورت پوست شکلات

 

 

کارت ویزیت خلاقانه عینک

 

 

کارت ویزیت خلاقانه برقکار    

ایده کلی در مورد فلسفه کارت ویزیت خلاقانه این است که به قدری از یک طراحی خوب برخوردار باشد که با قرار گرفتن روی میز نظر هر بیننده را به خود جلب کرده و حرفه ای بودن طرح آن نیز باعث شود تا این حس در بیننده ایجاد شود که با یک مجموعه کاملا حرفه ای طرف است، بنابراین سعی می کند خرید خود را از این کمپانی انجام دهد.

کارت ویزیت خلاقانه از ابزارهای موثر و مفید است که تاثیر آن اثبات شده است، داشتن آن با طراحی منحصر به فرد و چشم گیر این امکان را برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم می کند تا خرید خود را به آسانی و با اطمینان خاطر انجام دهند.

 کارت ویزیت خلاقانه مواد شوینده 

 

کارت ویزیت خلاقانه قالبی

 

 

کارت ویزیت خلاقانه شیشه ای

کارت ویزیت خلاقانه بر خلاف آن که یک تبلیغ ساده و معمولی به نظر می رسد، در عین حال می تواند تاثیری مهم بر روی مخاطبین شما بگذارد. انتخاب نوع درست کارت با توجه به نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکات مهم و اساسی است.

توجه داشته باشید که اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت های خاص می باشند حتما از کارت های شکیل و جذاب هم از نظر طرح و هم نوع کارت استفاده نمایید. زیرا نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می باشد. پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد.

کارت ویزیت خلاقانه پوشاک

     

کارت ویزیت خلاقانه برای طراحی داخلی

 کارت ویزیت خلاقانه قابی شکل

 

بنابراین هنگامی که به طراحی کارت ویزیت متفاوت می اندیشید باید بسیار آگاهانه و با دقت عمل نمائید، که از ظاهری چشم گیر برخوردار باشد و مفهوم و هدف شغل و فعالیت شما را به گونه ای خلاقانه منتقل کند.

طبیعتا ترکیب بندی خوب، انتخاب درست رنگ ها، اجرای قوی، تایپوگرافی نو و... همه برای یک طراحی خوب لازم هستند، اما کافی نیستند. آن چیزی که نهایتا کار یک طراح، عکاس، نقاش و... را متمایز می کند، خلاقیت به کار رفته در اثر است.

طراحی و چاپ یک کارت ویزیت خلاقانه، ساک دستی خلاقانه، بروشور خلاقانه یا بسته بندی کار ساده ای نیست، از این رو یک طرح حرفه ای، بسیار زمان می برد تا با ایده های طراح و مشتری یکی شود. هدف از طراحی این است که جزئیات محصول و یا خدمات در یک قالب خلاقانه و جذاب در کنار هم قرار گیرد که مشتری با خواندن و نگاه کردن آن در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسد.

از این رو شبکه چاپ فدک قصد دارد در آینده ای نزدیک با به اشتراک گذاشتن برخی از نمونه های کارت ویزیت خلاقانه به صورت کارت ویزیت لایه باز و ایده های بسیار شگفت انگیز به شما کمک کند که به بهترین قالب طراحی برای محصولات یا خدمات خود برسید.

شما می توانید به قسمت دانلود کارت ویزیت لایه باز(لینک)مراجعه کرده و کارت مناسب با حرفه خود را انتخاب کنید.

نمونه کارت ویزیت های خلاقانه

 

کارت ویزیت خلاقانه رندهای

 

 

کارت ویزیت خلاقانه ابزار شکل  کارت ویزیت خلاقانه دندانپزشکی   کارت ویزیت خلاقانه بسته بندی و ارسال

کارت ویزیت خلاقانه برای وکالت طلاق کارت ویزیت خلاقانه مربی ورزش های کششی   کارت ویزیت خلاقانه بیکوییتی

کارت ویزیت خلاقانه مربی یوگا      کارت ویزیت خلاقانه لوله باز کن

منبع: fadakprint.com